לוח הופעות- תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער – גליתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גלי

קרדיט לתמונה: כפיר בולוטין

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גלי

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 5 – 8

מפיק: תיאטרון אורנה פורת לילדים ונועררשימת הופעות

על מנת לא לפגום בחווית הצפייה של ילדיכם, ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה לא יורשו להכנס לאולם.

המחזמר "גלי" משלב את שיריו האהובים והקלאסיים של אהוד מנור – וכבר זה לבדו מספיק כדי להבטיח הנאה לצופים הקטנים, להוריהם וסביהם. זו גם הערבות שבניגוד להצגות ומופעים רבים אחרים המיועדים לילדים השפה העברית בהצגה זו לא תרודד ותדולל, אלא תהיה סמיכה, עשירה ומלאת טעם.

אבל לא פחות חשוב – המחזמר מתמודד עם סוגיה בוערת עבור רבים בימי הקיץ החמים (ובעצם לאורך כל השנה): הציפייה הדרוכה לכיתה א'. האם המעבר מהגן לבית הספר כרוך בהרבה דאגות, לחץ ופחדים? בוודאי. האם זוהי גם שמחה, התרגשות והזדמנות? ללא ספק. במחזמר הילדה גלי, שמבלה את סוף השבוע האחרון שלה לפני השלב החדש בחייה – כיתה א' – חולקת את הרגשות שלה עם חבריה הטובים ביותר. חיליק החילזון, נחי הנחליאלי, הבובות צילי וגילי, חגי החגב הפואטי ועוד. האם תצטרך להיפרד מילדותה כדי להיכנס לעולם החדש והמופלא שמצפה לה בבית הספר? במשך ההצגה מסתבר שממש לא חייבים להשאיר את העבר מאחור כדי לצעוד אל עבר העתיד.

"הדמויות לצדה של גלי, כולן כתובות ומשוחקות מצחיק וחכם, מעוצבות ומולבשות בקפידה לא פחותה", כתב טל גורדון באתר "הבמה". " \כל אחת מהדמויות מצליחה לעורר בילדים הזדהות והמסרים מועברים בצורה מדויקת", נכתב באתר "סלונה". "המיזוג המקסים הזה בין שיריו המוכרים והאהובים של אהוד מנור יחד עם עיבוד חדש, עדכני ומלא דמיון יוצרים שעה של קסם משותף", כתבה דנה בן שלומי באתר "מאקו".

ההצגה מיועדת מטבעה בעיקר לילדים שעומדים לעלות לכיתה א'. הגילים המומלצים הם 5 עד 8.

במאי: רותי גפן
כתיבה, בימוי וכוריאוגרפיה: עופר שפריר
מילות השירים: אהוד מנור
ניהול מוסיקלי ועיבודים: אמיר לקנר
תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
תלבושות: אלה קולסניק
תאורה: אינה מלקין
אביזרים: נרקיס מגנזי ע.

סרטונים נוספים בקטגוריה

והילד הזה הוא אני - תיאטרון ארצי לנוערורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!קריוס ובקטוס - הצגת ילדיםבום פורים - פורים ושיקוייםאיפה גוגו? - רותי תמיר תיאטרון ופנטומימההמסע אל הקסם הגדול בעולם - לירון איש האווירון וללושפו הדב ישראל - הצגה לקטנטניםהאריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חיים