לוח הופעות- תיאטרון אלפא – מלח הארץתיאטרון אלפא - מלח הארץ

קרדיט לתמונה: עלינא דקל

תיאטרון אלפא - מלח הארץ

משך: שעתיים, כולל הפסקה

עיבודה של טלי יצחקי למחזה מאת ברנדן ג'ייקובס-ג'נקינס
בבימויו של דור פלס
משתתפים: אורנה כץ/דליה ריבר, אלון לשם, ניסנה מולוק, אמיתי קדר/רגב שדמי, שני כיהלי/תום הדס, עדן קלדרון, תום ירדן

מחזה מסתורין משפחתי העוסק באחים המגיעים לביתו ונחלתו של אביהם, לאחר מותו. ניצה ועומר מגיעים למושב הצפוני עם משפחותיהם מתל אביב ורחובות, ומופתעים לפגוש את אחיהם הצעיר, אודי, שהיה בנתק מהם שנים רבות. משלושתם הוא היחיד שגדל בבית אביהם שבו הם נפגשים עכשיו לאחר מות האב. מיד מרגע הפגישה המחודשת יוצאת הכביסה המשפחתית המלוכלכת. בתוך כל העיסוק הזה בעניינים אישיים הם מגלים שהבית בקושי יכניס מספיק כסף לשלם את החובות שיש עליו, ובמקביל, שלאביהם יש לא מעט סודות בעברו: סודות שקשורים בכפר הערבי שעל אדמותיו הוקם המושב, ובדברים קשים שקרו בימי מלחמת השחרור. על ההר קבורים לא רק הדוד שלהם, חלל מלחמה, אלא גם לא מעט סודות מעיקים.

מעבר למסגרת המשפחתית עוסקת ההצגה בכל הנושאים החברתיים המעסיקים את כולנו עכשיו: בפוליטיקה של זהויות, בכסף וחוסר כסף, ובאחריות לגורלנו.

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי