לוח הופעות- תיאטרון אלפא – ערב אחד בפאריסתיאטרון אלפא - ערב אחד בפאריס

קרדיט לתמונה: רמי זרנגר

תיאטרון אלפא - ערב אחד בפאריס

משך: שעה

מאיה גז במופע תיאטרלי  מלהיב ומרגש שמשלב מוזיקה מקורית של השנסון הצרפתי. וויטאלי על האקורדיון.

בחורה ישראלית וגבוהה במיוחד מגיעה לפריז עם מזוודה וכרטיס לכיוון אחד. היא מוקסמת מעיר האורות. האופנה, הטעמים, הניחוחות, הגברים הצרפתים השרמנטיים והמוזיקה… האקורדיון סוחף אותה למסע של לילה אחד בפריז בו היא, ביחד עם הקהל, מגלה את כל הקסם שיש לתרבות הצרפתית להציע.

ד"ר מאיה גז, חוקרת, מרצה ובעיקר מומחית לתרבות צרפת, מספרת את סיפור חייה הפריזאיים בליווי מוזיקלי של האומן האקורדיון הוירטואוז ויטלי פודולסקי, על רקע שיריהם של אדית פיאף, איב מונטאן, שארל אזנבור, אנריקו מסיאס, גЧ ו דאסן.

סרטונים נוספים בקטגוריה

טרומבון נינג'הטרטיף - תיאטרון הקאמרישישי נשיהשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאאת אותי לא תהרגייידיש מיט א שמייכלהעולם של אתמול - תיאטרון מיקרומטומטם כמו המלט - תיאטרון מיקרושליח פולני - מלנקי מארחחתונה מאוחרת - תיאטרון הבימהחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאן