לוח הופעות- תיאטרון אלפא – ערב אחד בפאריסתיאטרון אלפא - ערב אחד בפאריס

קרדיט לתמונה: רמי זרנגר

תיאטרון אלפא - ערב אחד בפאריס

משך: שעה

מאיה גז במופע תיאטרלי  מלהיב ומרגש שמשלב מוזיקה מקורית של השנסון הצרפתי. וויטאלי על האקורדיון.

בחורה ישראלית וגבוהה במיוחד מגיעה לפריז עם מזוודה וכרטיס לכיוון אחד. היא מוקסמת מעיר האורות. האופנה, הטעמים, הניחוחות, הגברים הצרפתים השרמנטיים והמוזיקה… האקורדיון סוחף אותה למסע של לילה אחד בפריז בו היא, ביחד עם הקהל, מגלה את כל הקסם שיש לתרבות הצרפתית להציע.

ד"ר מאיה גז, חוקרת, מרצה ובעיקר מומחית לתרבות צרפת, מספרת את סיפור חייה הפריזאיים בליווי מוזיקלי של האומן האקורדיון הוירטואוז ויטלי פודולסקי, על רקע שיריהם של אדית פיאף, איב מונטאן, שארל אזנבור, אנריקו מסיאס, גЧ ו דאסן.

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי