לוח הופעות- תיאטרון בית ליסין – טריאז'תיאטרון בית ליסין - טריאז'
תיאטרון בית ליסין - טריאז'

קרדיט לתמונה: כפיר בולוטין

תיאטרון בית ליסין - טריאז'

משך: שעה ו-40 דקות

מפיק: תיאטרון בית ליסיןרשימת הופעות

לא תותר כניסת מאחרים

 טריאז' – מחזה ישראלי חדש מאת מאיה ערד-יסעור
 
בימוי: אילן רונן
תפאורה: ניב מנור
תלבושות: אביה בש
מוזיקה ותאורה: נדב ברנע
ע. במאי: נועם פלג
משתתפים: יונה אליאן-קשת, אפרת בוימולד, יניב לוי, קובי פרג', דפנה רכטר
  
מי זכאי לקבל את מכונת ההנשמה האחרונה בבית החולים? כשגל חום קיצוני יוצר שריפות ענק ופצועים רבים מציפים את בתי החולים, פרופסור רוטשטיין, מנהלת בית חולים ותיקה, מנסה לנהל את האירוע החריג ברגישות ובמקצועיות עילאית.
היא מתמודדת עם בן משפחה שמהסס לנתק את אמו החולה ממכונת הנשמה ובכך לאפשר חיים לחולים ברי סיכוי. וכאשר שני פצועים חדשים, אב ובנו, מגיעים ונלחמים על מכונת ההנשמה האחרונה, פרופסור רוטשטיין מטילה על שני הרופאים הבכירים שעובדים אתה, ושמקיימים מערכת יחסים אינטימית ואסורה, להגיע להכרעה הגורלית, תוך שהיא עצמה עסוקה במשבר המשפחתי שלה.

החיים האישיים והמקצועיים של גיבורי המחזה המרתק הזה מתערבבים זה בזה בערב גורלי אחד: שני הרופאים מעמידים את כל עולם הערכים המקצועי והאישי שלהם, כמו גם של משפחות החולים, במבחן שאיש מהם אינו רוצה להצליח בו.
דרמה מסעירה ומרגשת על הדרמה שמאחורי הצלת החיים.

סרטונים נוספים בקטגוריה

טרומבון נינג'הטרטיף - תיאטרון הקאמרישישי נשיהשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאאת אותי לא תהרגייידיש מיט א שמייכלהעולם של אתמול - תיאטרון מיקרומטומטם כמו המלט - תיאטרון מיקרושליח פולני - מלנקי מארחחתונה מאוחרת - תיאטרון הבימהחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאן