לוח הופעות- תיאטרון גשר – איפה יפותיאטרון גשר - איפה יפו

קרדיט לתמונה: תיאטרון גשר

תיאטרון גשר - איפה יפו

משך: 50 דקות

מפיק: תיאטרון גשררשימת הופעות

"איפה יפו?" הוא מסע זהותי-לשוני המשלב ספוקן וורד ואמנויות לחימה ומנסה לגלות את השכבות מתחת לשכבות של העיר יפו, יאפא, ג'אפה, או כפי שהיא מכונה בערבית: "אם הזרים".
המחזה פותח כחלק ממיזם "עתיד התיאטרון" של עיריית תל אביב יפו לפיתוח מחזאות חדשה. 
המחזה נבחר לייצג את תיאטרון גשר ב-Face to Faith, פרוייקט התיאטרון הבינלאומי של האיחוד האירופי. זהו שיתוף פעולה ייחודי בין שבע מדינות: גרמניה, איטליה, צ'כיה, פינלנד, פולין, אוקראינה וישראל המיוצגת על ידי תיאטרון גשר. במסגרת הפרויקט תעלנה שבע הפקות חדשות בארץ המקור, אשר תוצגנה לפחות באחת מהמדינות השותפות. "איפה יפו" עלתה בבכורה עולמית ביולי 2022 בפסטיבל Trasparenze של Teatro dei Venti באיטליה. 
משתתפים: נטע ויינר, בני אלדר, סמיריה סרייה, רוני בן חמו.

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי