לוח הופעות- תיאטרון גשר – איפה יפותיאטרון גשר - איפה יפו

קרדיט לתמונה: תיאטרון גשר

תיאטרון גשר - איפה יפו

משך: 50 דקות

מפיק: תיאטרון גשררשימת הופעות

"איפה יפו?" הוא מסע זהותי-לשוני המשלב ספוקן וורד ואמנויות לחימה ומנסה לגלות את השכבות מתחת לשכבות של העיר יפו, יאפא, ג'אפה, או כפי שהיא מכונה בערבית: "אם הזרים".
המחזה פותח כחלק ממיזם "עתיד התיאטרון" של עיריית תל אביב יפו לפיתוח מחזאות חדשה. 
המחזה נבחר לייצג את תיאטרון גשר ב-Face to Faith, פרוייקט התיאטרון הבינלאומי של האיחוד האירופי. זהו שיתוף פעולה ייחודי בין שבע מדינות: גרמניה, איטליה, צ'כיה, פינלנד, פולין, אוקראינה וישראל המיוצגת על ידי תיאטרון גשר. במסגרת הפרויקט תעלנה שבע הפקות חדשות בארץ המקור, אשר תוצגנה לפחות באחת מהמדינות השותפות. "איפה יפו" עלתה בבכורה עולמית ביולי 2022 בפסטיבל Trasparenze של Teatro dei Venti באיטליה. 
משתתפים: נטע ויינר, בני אלדר, סמיריה סרייה, רוני בן חמו.

סרטונים נוספים בקטגוריה

טרומבון נינג'הטרטיף - תיאטרון הקאמרישישי נשיהשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאאת אותי לא תהרגייידיש מיט א שמייכלהעולם של אתמול - תיאטרון מיקרומטומטם כמו המלט - תיאטרון מיקרושליח פולני - מלנקי מארחחתונה מאוחרת - תיאטרון הבימהחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאן