לוח הופעות- תיאטרון גשר – במנהרהתיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה
תיאטרון גשר - במנהרה

קרדיט לתמונה: תיאטרון גשר

תיאטרון גשר - במנהרה

משך: שעה ו-40 דקות

מפיק: תיאטרון גשררשימת הופעות

ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית בתל אביב.. 
שימו לב! בתל אביב הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך.

מהי המציאות הישראלית אם לא מנהרה תת-קרקעית ממולכדת עם פתחים חסומים שבה תקועים הישראלים והפלסטינים אלה לצד אלה? הכל יכול להתפוצץ בכל רגע ואין דרך מילוט. האופציה היחידה להסתדר. או שלא. הסאטירה הפוליטית-חברתית שכתב רועי חן על פי תסריט מאת דניס טנוביץ' וביים עירד רובינשטיין מצחיקה עד דמעות ומרגשת עד דמעות. זאת עוד הזדמנות לדבר, לדון, לחשוב ולצחוק על מה שכואב לכולנו בין הירדן לים, אבל הפורמט המרענן משחרר ומאפשר לקהל לחוות קטרזיס אמיתי, שילוב של צחוק ודמע – סביב התמות שכולנו מכירים: הסכסוך הישראלי-פלסטיני, הפוליטיקאים האינפנטיליים, סכנת המוות המרחפת מעלינו תמיד והתקווה לאנושיות.

התפאורה, עיצוב הבמה והתאורה לא פחות ממפעימות בהצגה הזאת. הן יוצרות אשליה ריאליסטית לחלוטין של קרב ושל מנהרת חמאס אותנטית. מה ששובר את הריאליזם היא מציאות מקבילה שנוצרת על הבמה, בסגנון תיאטרון קבוקי.

לדברי אורין ויינברג, מבקרת התיאטרון של Ynet, "מיקי ליאון בתפקיד יפתח המילואימניק מביא נוכחות בימתית עמוקה, דומיננטית ומדויקת. פיראס נסאר בתפקיד הישאם איש החמאס מפליא לייצר דמות מלאת חוסן ועם זאת נוגעת ללב, והלוואי-אמן שנשמע עליו עוד. עידו מוסרי טוטאלי ונהדר כחייל הצעיר צליל, וקארין סרויה בולטת, מצחיקה ואיכותית בתפקיד מגישת תוכנית הבוקר ואשת החדשות".

מאת רועי חן בהשראת "שטח הפקר" מאת דניס טנוביץ'
בימוי: עירד רובינשטיין

משתתפים: מיקי לאון/גלעד קלטר, עידו מוסרי/ הלל קפון, פיראס נסאר, קארין סרויה, אסף פריינטא, אורי יניב/אלון פרידמן, פאולו א. מואורה, אלכסנדר סנדרוביץ', נועה הר-ציון

סרטונים נוספים בקטגוריה

חתונה מאוחרת -  תיאטרון הבימהמה שלומנו  - תיאטרון הקאמריחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהצעד - תמונות מחיי המין האנושיכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהשמיים וארץ - תיאטרון הסימטהנראה אותך - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאןשמו הולך לפניו - תיאטרון הבימהמשפט הקופיםמבצע סבתא - התיאטרון העבריאותלו - תיאטרון מלנקיאדרת - הצגת יחיד