לוח הופעות- תיאטרון גשר – כפרתיאטרון גשר - כפר
תיאטרון גשר - כפר

קרדיט לתמונה: באדיבות של תיאטרון גשר

תיאטרון גשר - כפר

תרגום לרוסית

משך: שעתיים וחצי, כולל הפסקה

מפיק: תיאטרון גשררשימת הופעות

ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית.
שימו לב! הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך

אין צורך להכביר במילים על "כפר" – הצגה מיתולוגית של תיאטרון "גשר" על פי מחזה מאת יהושע סובול, אחד מכרטיסי הביקור של התיאטרון שנוצר בתחילת שנות ה-90 בידי קבוצת אנשי תיאטרון שעלו מבריה"מ. זאת גם אחת ההצלחות הגדולות של יבגני אריה, מייסד גשר ומנהלו האמנותי של התיאטרון. בשנת 1997, שנה אחרי עליית ההצגה, היא גרפה כמעט את כל פרסי התיאטרון האפשריים.
סשה דמידוב מגלם היום, כמו בשנת 1996, את יוסי הטמבל – הגיבור הראשי של ההצגה, הצופה בעיני תם על המתרחש בכפר, בזמן שסביבו הארץ סוערת ואי שם רחוק מתרחשת מלחמת העולם השנייה והשואה.
בראיון ל"מעריב" ב-2016 סיפר דמידוב עד כמה מרגש עבורו להיכנס כעבור כעשרים שנה לתפקיד שהפך אותו לאחד הכוכבים הגדולים של התיאטרון הישראלי. הוא דיבר גם על המשחק המשותף עם אשתו, סבטלנה דמידוב. "לפגוש אותה כעת על הבמה, לעומת אז, זה פשוט עולם אחר לגמרי. אני מרגיש את סבטה הרבה יותר מהאחרים. מצד שני אני מזהה בה צדדים חדשים שאני לא מכיר ורואה אותה שונה על הבמה. פתאום מולי היא אישה אחרת לגמרי. עד כדי כך התפקיד שהיא עושה יוצא מהכלל".
לצד דמידוב משחקים כיום בהצגה גם הנרי דוד, אלכסנדר סנדרוביץ', רוני עינב לסירוגין עם בר שדה ועוד רבים וטובים.

בתפקיד הראשי ישראל (סשה) דמידוב
משתתפים: ישראל (סשה) דמידוב, מיקי לאון, הנרי דוד, נטשה מנור, מריה בלקין, אלכסנדר סנדרוביץ', גלעד קלטר, נטע שפיגלמן, רוני עינב, אורי יניב, יבגני טרלצקי, ויטלי פוקס, יובל ינאי, סבטלנה דמידוב, עדי עציון- זק, בוריס אחנוב, רות רסיוק, אלון פרידמן, פאולו א. מואורה, וואדים איליין.

מאת יהושע סובול
בימוי יבגני אריה

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי