לוח הופעות- תיאטרון הבימה – מלון סוף העולםתיאטרון הבימה - מלון סוף העולם
תיאטרון הבימה - מלון סוף העולם
תיאטרון הבימה - מלון סוף העולם

קרדיט לתמונה: אור דנון

תיאטרון הבימה - מלון סוף העולם

משך: שעה וחצי

מפיק: תיאטרון הבימהרשימת הופעות

מחזה ישראלי מאת רובי פורת שובל בשילוב שנסונים צרפתיים. ערב מלחמת לבנון, מטחי הקטיושות מבריחים את האורחים מהמוטל של מישל. נותרים במוטל הקונסיירג' שחולם להיות מייק ברנט, כתב טלויזיה, נערה עם היריון לא רצוי הממתינה ללידה, זמרת שנסונים צרפתים ובעלת המוטל המכונה "רפול", בשל הפרנסה שמצאה במלחמה: איסוף נפלי קטיושות. מחלון המוטל נשקף הים התיכון, אך הוא אינו מהווה נוף פסטורלי, אלא זיכרון לסוד האפל אותו היא נוצרת עד מגיעה הנערה ההרה ומפרה את השלווה המדומה. ההיריון חושף את סודה האפל של מישל אשר נאלצה לעשות מעשה כ"בחירתה של סופי".

במאי: מירי לזר
תפאורה: אדם קלר
תלבושות: אביעד אריק הרמן
עריכה מוסיקלית: מירי לזר
עיבודים וניהול מוסיקלי: ליאור רונן
תאורה: מאיר אלון
פאות: אסנת שגיא
הדרכת שפה: חמדי כפיר
משתתפים: מאדם מישל: רובי פורת-שובל, אסף: נאור זילברמן, הגר: רעות אלוש / ספיר אזולאי, ליאון: טל קלאי, דבורה: דוית גביש, סימון: לימור עובד / לימור שפירא.

סרטונים נוספים בקטגוריה

PastProgressiveתיאטרון תמונע - אדמה דקהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואימי מפחד מוירג'יניה וולף - תיאטרון הקאמריבואו נפתח את זה - תיאטרון הקאמריחובזה - תיאטרון הקאמרירוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - תיאטרון גשר - ההצגה המיתולוגית שוב על במת גשר!אנטיגונה - 50 הצגות בלבד - תיאטרון בית ליסיןאני סבתא שלך - התיאטרון הקאמריבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןמשפט הקופיםבית הבובות - תיאטרון הבימהסיפורי מקלט - תיאטרון הבימההמזיענים - תיאטרון דוואילא על הלחם לבדו - תיאטרון נא לגעתשיח חירשים - תיאטרון נא לגעתהייתי והנני - אלכסנדר פןשלישייה במי במול - תיאטרון קונצרט - תיאטרון ניקו ניתאימכתב אבוד - קומדיה מופרעת! - תיאטרון ניקו ניתאי