לוח הופעות- תיאטרון הסימטה – מלכהתיאטרון הסימטה - מלכה

קרדיט לתמונה: יעל פינקלשטיין

תיאטרון הסימטה - מלכה

משך: שעה

מפיק: תיאטרון הסימטהרשימת הופעות

אישה מקבלת התקף חרדה אובססיבי בעקבות מגיפה ומחליטה לא לצאת יותר מהבית. היא מקיימת דו-שיח עם הקול שבתוך הראש שלה שאליו חודר קריין החדשות מהטלוויזיה. הוא מצטט את ראש הממשלה והשרים, הוא חוזר על ההוראות של קופות החולים, הוא מפרשן מומחים ומצטט פסוקים.

העולם החיצוני מתגלה ככפייתי ואובססיבי בעצמו ומניע את האישה לפעולה: מצד אחד היא חווה התקפי חרדה. מצד שני היא מאפשרת לעצמה לפרוק ולשחרר את החוקים והמגבלות של העולם הגברי והפטריארכלי.
מתוך הכאוס עולה מסעה של אישה: מחולשה לכוח גדול ומשם לאן?

כתיבה, בימוי ועיצוב: יעל פינקלשטיין
דרמטורגיה: בהט קלצ'י
שחקנים יוצרים: בהט קלצ'י, פז מגן
מוסיקה ונגינה: פז מגן
עיצוב תנועה ויעוץ דרמטי: אהרונה ישראל
עיצוב תאורה: אורי מורג
עוזרת במאי ומנהלת הצגה: מיכל לוי
וידאוארט: יעל פינקלשטיין.

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי