לוח הופעות- תיאטרון השעה הישראלי – הדייג ודג הזהבתיאטרון השעה הישראלי - הדייג ודג הזהב

קרדיט לתמונה: באדיבות תיאטרון השעה הישראלי

תיאטרון השעה הישראלי - הדייג ודג הזהב

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 4 – 8

מפיק: תיאטרון השעה הישראלירשימת הופעות

הסיפור על דג הזהב הממלא משאלות הוא ספור ישן ואהוב העוסק בחמדנות ללא גבול ותאוות בצע המובילה לאסון.
אבל "הדייג ודג הזהב", אינו רק סיפור בלבד, אלא משל לתקופותינו אנו – מי מאתנו לא נסחף לעיתים לשאיפות חומריות ושוכח את הדברים החשובים באמת?

אפרים סידון עיבד בסגנונו המיוחד את הספור העממי למחזה קסום מלא הומור והרפתקאות. הדמויות בהצגה הופכות באמצעות דג הזהב לאנשים שיש להם הכול – אבל גם זה לא מספיק להם.
יחד איתן חווים הצופים את שכרון הכוח ההולך ומתעצם ואת האסון שהוא ממיט על מי שלא יודע לשים סוף לתאוות הבצע שלו.

המחזה שזור בפזמונים עליזים ובתפאורה מקסימה והוא כולו חגיגה לעין ולאוזן. בסופו לומדים הילדים כי אושר ועושר לא תמיד הולכים יחדיו…

יוצרים
מאת: אפרים סידון
בימוי: יעל טילמן
תנועה: איציק גבאי
מוסיקה: רועי ירקוני
תלבושות: שירה וייז
תפאורה: סאשה ליסיאנסקי                            

שחקנים:
אודי בן דוד/יובל ברגר, דוריס נמני, יערה פלציג, יהונתן שוורצברג/גיא עקיבא, ליאור מיכאלי/אורי זעירא, מאיר טולדנו/טל דנינו/איתי צ'מה, פלורנס בלוך/ כרמל קנדל/הדר דדון.

סרטונים נוספים בקטגוריה

יניב המגניב – משימה לגדוליםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשראלוף ישראל - סיפורו מעורר ההשראה של אורן סמדג'ה - תיאטרון השעה הישראליאוזו ומוזו מכפר קאקארוזו - תיאטרון השעה הישראלי - הצגה חדשה!פיטר פן - תיאטרון השעה הישראליטרזן ילד הטבע - המחזמר - תיאטרון השעה הישראלירון והעיפרון - הצגה ילדים לחנוכהעידן מעדן - משאלות של כוכביםונטו שואו - Vento showספר הג'ונגל המחזמרפרפר נחמד - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערבנעליו - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערהמלאך - תיאטרון בית ליסין - פסטיבל ASSITEJכל אחד והמים שלו - תיאטרון הנפש - פסטיבל ASSITEJשלושת המוסקטרים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJלהפליג על תפוזים - תיאטרון פיזיו ארט - פסטיבל ASSITEJשומעת אותך - תיאטרון ארצי - פסטיבל ASSITEJהסוד של סבא אפריים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJהחלילן מהמלין - תיאטרן ארצי - פסטיבל ASSITEJהמזיענים - תיאטרון דוואי - פסטיבל ASSITEJ