לוח הופעות- תיאטרון השעה הישראלי – הדייג ודג הזהבתיאטרון השעה הישראלי - הדייג ודג הזהב

קרדיט לתמונה: באדיבות תיאטרון השעה הישראלי

תיאטרון השעה הישראלי - הדייג ודג הזהב

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 4 – 8

מפיק: תיאטרון השעה הישראלירשימת הופעות

הסיפור על דג הזהב הממלא משאלות הוא ספור ישן ואהוב העוסק בחמדנות ללא גבול ותאוות בצע המובילה לאסון.
אבל "הדייג ודג הזהב", אינו רק סיפור בלבד, אלא משל לתקופותינו אנו – מי מאתנו לא נסחף לעיתים לשאיפות חומריות ושוכח את הדברים החשובים באמת?

אפרים סידון עיבד בסגנונו המיוחד את הספור העממי למחזה קסום מלא הומור והרפתקאות. הדמויות בהצגה הופכות באמצעות דג הזהב לאנשים שיש להם הכול – אבל גם זה לא מספיק להם.
יחד איתן חווים הצופים את שכרון הכוח ההולך ומתעצם ואת האסון שהוא ממיט על מי שלא יודע לשים סוף לתאוות הבצע שלו.

המחזה שזור בפזמונים עליזים ובתפאורה מקסימה והוא כולו חגיגה לעין ולאוזן. בסופו לומדים הילדים כי אושר ועושר לא תמיד הולכים יחדיו…

יוצרים
מאת: אפרים סידון
בימוי: יעל טילמן
תנועה: איציק גבאי
מוסיקה: רועי ירקוני
תלבושות: שירה וייז
תפאורה: סאשה ליסיאנסקי                            

שחקנים:
אודי בן דוד/יובל ברגר, דוריס נמני, יערה פלציג, יהונתן שוורצברג/גיא עקיבא, ליאור מיכאלי/אורי זעירא, מאיר טולדנו/טל דנינו/איתי צ'מה, פלורנס בלוך/ כרמל קנדל/הדר דדון.

סרטונים נוספים בקטגוריה

האריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024פנקס זעיר - תיאטרון תמונעסבתא סורגת - תיאטרון תמונעכובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חייםיציאת מצרים - בכיכובו של יובל המבולבל פסח 2024טררם - מביאים את האורמיקי – עכבר העירמסעות אודיסאוס - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדיםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדים