לוח הופעות- תיאטרון השעה הישראלי – זה בראש שלךתיאטרון השעה הישראלי - זה בראש שלך

קרדיט לתמונה: אילן בשור

תיאטרון השעה הישראלי - זה בראש שלך

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 5 – 10

מפיק: תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמהרשימת הופעות

מחזה: גור קורן
בימוי: גמא פריד
בהשתתפות: אלכסה לרנר, בן יוסיפוביץ, דביר מזיא, מאיה מד'גר ומור ענטר

בכל אחד מאיתנו קיימים השכל והרגש. הם שמנהלים את חיינו, מבלבלים אותנו רגע לפני קבלת החלטה חשובה, ובעיקר – גורמים לנו ללמוד איך להתמודד. "זה בראש שלך", הוא סיפורו של כל ילד שחולם ללכת בעקבות הלב ולא פעם מוצא את עצמו מוותר בזכות הראש. 

אופיר הוא ילד מיוחד ומוכשר, אך חסר ביטחון; וכשהוא בלחץ, הוא נוטה לגמגם. בוקר אחד, הוא מקבל משימה ממנהלת בית הספר. עליו למלא אותה עם הילדה הכי מקובלת בכיתה. האם יצליח אופיר להתגבר על חוסר הביטחון שלו ועל פחדיו? האם יוותר? 
 

סרטונים נוספים בקטגוריה

והילד הזה הוא אני - תיאטרון ארצי לנוערורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!קריוס ובקטוס - הצגת ילדיםבום פורים - פורים ושיקוייםאיפה גוגו? - רותי תמיר תיאטרון ופנטומימההמסע אל הקסם הגדול בעולם - לירון איש האווירון וללושפו הדב ישראל - הצגה לקטנטניםהאריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חיים