לוח הופעות- תיאטרון השעה הישראלי – מסביב לעולם ב-80 יוםתיאטרון השעה הישראלי - מסביב לעולם ב-80 יום

קרדיט לתמונה: אמנון חורש

תיאטרון השעה הישראלי - מסביב לעולם ב-80 יום

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 7 – 12

מפיק: תיאטרון השעה הישראלירשימת הופעות

עיבוד חדש לסיפרו הקלאסי של ז'ול וורן

פספרטו, ילד יתום ומלא חיים, מקווה למצוא עבודה כמשרת אצל הג'נטלמן הקפדן האדון פיליאס פוג, ומצטרף אליו למסע סביב העולם. על השניים להשלים את המסע ב-80 יום, או שפוג יאבד את כל הונו. אלא שבדרך מחכה להם הבלש פיקס, שנשלח לחבל במשימתם. יחד עם בתו המפונקת שרלוט, הוא יעשה הכל כדי למנוע מהם להצליח.

בעוד המבוגרים עסוקים בלהשיג את מטרתם ולא שמים לב לשום דבר אחר, הילדים היריבים לומדים להכיר זה את זו, ומזכירים למבוגרים כי החשוב ביותר אינו הכסף – אלא המשפחה והסובבים אותך. סיפור מסע הרפתקני, מותח ומצחיק, הבוחן יחסי הורים-ילדים, דעות קדומות וסדרי חשיבות. פספרטו ילד הרחוב שאינו יודע קרוא וכתוב, מוכיח לעצמו ולאחרים כי לכל אחד יש את הכוח המיוחד שלו, שיפרח אם רק יאמינו בו.

מחזה: יובל ברגר
בימוי: יעל טילמן
תפאורה: סשה ליסנסקי
תלבושות: שירה וייז
מוסיקה: רועי ירקוני
תנועה: קים גורדון

שחקנים: גילי בית הלחמי/ אביה ברוש, דולב אוחנה/ אורי עטיה, יערה פלציג/ מאיה לוי, יפתח קמינר, ליאור חקון, רון ביטרמן/איציק לילך/ יובל ברגר.

סרטונים נוספים בקטגוריה

יניב המגניב – משימה לגדוליםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשראלוף ישראל - סיפורו מעורר ההשראה של אורן סמדג'ה - תיאטרון השעה הישראליאוזו ומוזו מכפר קאקארוזו - תיאטרון השעה הישראלי - הצגה חדשה!פיטר פן - תיאטרון השעה הישראליטרזן ילד הטבע - המחזמר - תיאטרון השעה הישראלירון והעיפרון - הצגה ילדים לחנוכהעידן מעדן - משאלות של כוכביםונטו שואו - Vento showספר הג'ונגל המחזמרפרפר נחמד - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערבנעליו - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערהמלאך - תיאטרון בית ליסין - פסטיבל ASSITEJכל אחד והמים שלו - תיאטרון הנפש - פסטיבל ASSITEJשלושת המוסקטרים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJלהפליג על תפוזים - תיאטרון פיזיו ארט - פסטיבל ASSITEJשומעת אותך - תיאטרון ארצי - פסטיבל ASSITEJהסוד של סבא אפריים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJהחלילן מהמלין - תיאטרן ארצי - פסטיבל ASSITEJהמזיענים - תיאטרון דוואי - פסטיבל ASSITEJ