לוח הופעות- תיאטרון השעה הישראלי – מסביב לעולם ב-80 יוםתיאטרון השעה הישראלי - מסביב לעולם ב-80 יום

קרדיט לתמונה: אמנון חורש

תיאטרון השעה הישראלי - מסביב לעולם ב-80 יום

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 7 – 12

מפיק: תיאטרון השעה הישראלירשימת הופעות

עיבוד חדש לסיפרו הקלאסי של ז'ול וורן

פספרטו, ילד יתום ומלא חיים, מקווה למצוא עבודה כמשרת אצל הג'נטלמן הקפדן האדון פיליאס פוג, ומצטרף אליו למסע סביב העולם. על השניים להשלים את המסע ב-80 יום, או שפוג יאבד את כל הונו. אלא שבדרך מחכה להם הבלש פיקס, שנשלח לחבל במשימתם. יחד עם בתו המפונקת שרלוט, הוא יעשה הכל כדי למנוע מהם להצליח.

בעוד המבוגרים עסוקים בלהשיג את מטרתם ולא שמים לב לשום דבר אחר, הילדים היריבים לומדים להכיר זה את זו, ומזכירים למבוגרים כי החשוב ביותר אינו הכסף – אלא המשפחה והסובבים אותך. סיפור מסע הרפתקני, מותח ומצחיק, הבוחן יחסי הורים-ילדים, דעות קדומות וסדרי חשיבות. פספרטו ילד הרחוב שאינו יודע קרוא וכתוב, מוכיח לעצמו ולאחרים כי לכל אחד יש את הכוח המיוחד שלו, שיפרח אם רק יאמינו בו.

מחזה: יובל ברגר
בימוי: יעל טילמן
תפאורה: סשה ליסנסקי
תלבושות: שירה וייז
מוסיקה: רועי ירקוני
תנועה: קים גורדון

שחקנים: גילי בית הלחמי/ אביה ברוש, דולב אוחנה/ אורי עטיה, יערה פלציג/ מאיה לוי, יפתח קמינר, ליאור חקון, רון ביטרמן/איציק לילך/ יובל ברגר.

סרטונים נוספים בקטגוריה

האריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024פנקס זעיר - תיאטרון תמונעסבתא סורגת - תיאטרון תמונעכובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חייםיציאת מצרים - בכיכובו של יובל המבולבל פסח 2024טררם - מביאים את האורמיקי – עכבר העירמסעות אודיסאוס - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדיםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדים