לוח הופעות- תיאטרון מיקרו – המאהבת של מר עכברתיאטרון מיקרו - המאהבת של מר עכבר

קרדיט לתמונה: עומרי אבוחצירה

תיאטרון מיקרו - המאהבת של מר עכבר

משך: שעה

מפיק: תיאטרון מיקרורשימת הופעות

תחת לכל סיפור ילדים תמים מסתתר סיפור אחר. יש אומרים אפל. יש אומרים מרושע. יש אומרים טרגי. זהו סיפור שילדים לא שומעים. זהו סיפור ששמור רק למבוגרים. 
זהו סיפור על תרנגולת, קוקיה, סנאית וחתולה שגרות אי שם בבניין. חיות שכל ילד וילדה מכירים, או האמנם? האם אי פעם שאלתם מדוע הן גרות לבד? ארבע נקבות וזכר אחד? האם באמת מר עכבר עזב בתחילת הסיפור? או שמא קרה לו משהו נורא יותר? האם הן מסתירות מערכות יחסים אסורות כאלה שלא מספרים עליהם לילדים. ומי זה סוס? הוא לא בסיפור המקורי. איך בכלל הוא קשור?
קומדיה אפלולית ומרושעת בהשראת הספר Ч דירה להשכירЧ מאת לאה גולדברג. מחזה על תשוקה עזה, הומור נשכני, ועל החיות השוכנות בתוכנו.

מחזה – רועי מליח-רשף
בימוי – יפים ריננברג
תפאורה ותלבושות – ולנטינה סטץ'
תאורה – אנדריי (פרנץ') יודשקין
סאונד – יבגני לשצ'נקו
בהשתתפות: יוסף אלבלק, גל ישראלי, גבריאלה ליצ'מן, שרי עציץ, גלית צברי, מאשה שמוליאן 

סרטונים נוספים בקטגוריה

PastProgressiveתיאטרון תמונע - אדמה דקהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואימי מפחד מוירג'יניה וולף - תיאטרון הקאמריבואו נפתח את זה - תיאטרון הקאמריחובזה - תיאטרון הקאמרירוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - תיאטרון גשר - ההצגה המיתולוגית שוב על במת גשר!אנטיגונה - 50 הצגות בלבד - תיאטרון בית ליסיןאני סבתא שלך - התיאטרון הקאמריבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןמשפט הקופיםבית הבובות - תיאטרון הבימהסיפורי מקלט - תיאטרון הבימההמזיענים - תיאטרון דוואילא על הלחם לבדו - תיאטרון נא לגעתשיח חירשים - תיאטרון נא לגעתהייתי והנני - אלכסנדר פןשלישייה במי במול - תיאטרון קונצרט - תיאטרון ניקו ניתאימכתב אבוד - קומדיה מופרעת! - תיאטרון ניקו ניתאי