לוח הופעות- Jaffa Fest – סיפור רגילJaffa Fest - סיפור רגיל

קרדיט לתמונה: תיאטרון גשר

Jaffa Fest - סיפור רגיל

משך: 3 שעות ו-20 דקות, כולל הפסקה

מפיק: תיאטרון גשררשימת הופעות

ההצגה ברוסית וסרבית עם כתוביות בעברית וברוסית. הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 2, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך.

"סיפור רגיל" (1847) הוא רומן חניכה המגולל את ההתבגרות והאכזבה מהאידאלים של רומנטיקן פרובינציאלי בשם אלכסנדר אדוייב. עם הגעתו לסנקט-פטרבורג, הוא נכנס תחת חסותו של דודו, איש עסקים רציונאלי למדי, פיטר אדוייב. למרות ניסיונותיו של דודו לחנך אותו, השאיפות הרומנטיות של אדוייב הצעיר מותירות אותו שוב ושוב עם לב שבור. מאוכזב מהחיים בבירה, אדוייב שב לאחוזתו בפריפריה, אך כעבור שנה וחצי הוא חוזר לסנקט-פטרבורג, שם הוא עושה קריירה בשירות הציבורי ומתכוון להתחתן עם בעלת נדוניה עשירה.

הבמאי קיריל סרברניקוב (המנהל האמנותי של תיאטרון "גוגל-צנטר" שנסגר על ידי השלטונות ברוסיה) תוהה בהצגה זו כיצד היה מתנהג הגיבור הראשי של הרומן לו היה חי היום ברוסיה. ההצגה עלתה ב-2015 והפכה לאחת הפופולאריות ברוסיה. ב-2023 ההצגה חודשה בסרביה ובה משחקים שחקני "גוגול-צנטר" לצד שחקנים סרבים.

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי