לוח הופעות- Noa's Mini-Big-BangNoa's Mini-Big-Bang

קרדיט לתמונה: יוסי צבקר

Noa's Mini-Big-Bang

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

אחינועם מיני ביג בנג!
גיל דור – גיטרות
רוסלן סירוטה – פסנתר
עמרי אברמוב –  EWI סקסופון סופרן
דניאל דור – תופים

מופע הפתעות ייחודי של אחינועם ניני והרכב חלומות.

המציאות הדוהרת איננה עוצרת לרגע, לא בבית, לא ברחוב ולא אולפן ההקלטה. מהדורות החששות מאבדות את הרלוונטיות שלהן לנגד עינינו בעוד אנו ממתינים בדריכות לפריצה לשידור בכל רגע. לנוכח מציאות גלובלית אפוקליפטית זו החליטו אחינועם ניני וגיל דור לקרוא לדגל את רוסלן סירוטה, עומרי אברמוב ודניאל (דדה) דור, כולם סמוראים מוזיקליים ידועי שם ולצאת להתמודדות פנים אל פנים עם האתגרים החדשים.

התוצאה היא  מופע סינגולרי מבריק שכולו הלחנה ספונטנית. מילים, לחנים, שירים ומבנים מוזיקליים חדשים שקמים מול עיניכם אוזניכם ובהשראתכם. בואו לקחת חלק בבריאה הספונטנית של עולם מוזיקלי חדש:

 

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות