לוח הופעות- Party – מופע מחווה ללהיטי המסיבות הגדולים מכל הזמניםParty - מופע מחווה ללהיטי המסיבות הגדולים מכל הזמנים

קרדיט לתמונה: רחל מוגרבי

Party - מופע מחווה ללהיטי המסיבות הגדולים מכל הזמנים

משך: שעה ורבע

פתיחת דלתות במועדון הוואנה מיוזיק קלאב ב 20:30
שעת פתיחת דלתות במועדון גיפסי שילת 19:30

מופע המחווה ללהיטי המסיבות הגדולים מכל הזמנים!
 
מיטב הלהיטים שהרקידו אתכם על רחבות הריקודים בסבנטיז, אייטיז, ניינטיז ועד ימינו, בעטיפה נוצצת של פרפורמרים מהמובילים בתעשייה. חגיגה גדולה של אנרגיות ולהיטי ענק מכל הזמנים.
 
Bruno Mars, Rihanna, Beyoncé, Depeche Mode, Michael Jackson, Maroon 5
משינה, שוטי הנבואה, אליעד, חנן בן ארי, כוורת, סבנטיז, אייטיז, ניינטיז הם רק חלק מהרפרטואר שיוביל אתכם לרחבת הריקודים כמו פעם, לערב חד פעמי של חוויה שלא תשכחו. 
המופע Party מופק על ידי פרוייקט weAre, שמפיק גם את מופעי המחווה "נפגשים על הדשא", "Black Magic" ו"צוותא".

הפקה מוזיקלית: מיכאל שוורץ גיטרות, שירות וניהול מוסיקלי: עומרי סקופ תופים: דניאל עצטה קלידים ומחשב: איתי שטרית בס: ניתאי (ג'מאל) מרכוס, סולנים: רז שני, רועי דלאל סאונד: ואדים גיטלמן.

סרטונים נוספים בקטגוריה

https://www.youtube.com/watch?v=null

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות