לוח הופעות- PastProgressivePastProgressive

קרדיט לתמונה: אסקף אברהם

PastProgressive

משך: שעה

מפיק: תיאטרון תמונערשימת הופעות

יצירה דוקומנטרית על שני אנשים.
"8/1/89 אייל ואני נפגשנו אחרי הצהריים והלכנו בגשם ליד הים וישבנו בטרמינל והיה נורא כיף. דיברנו ודיברנו. ב 18:30 הלכנו אליו, שתינו קפה ואני הלכתי לנוח. ב 20:00 אייל העיר אותי וראינו בטלוויזיה אלף ואכלנו מרק פטריות ואז התחלנו להתנשק ולהתחבק."
בפעם הראשונה שראיתי את אייל הייתי  בת 17. היה לו שיער ארוך והוא היה נורא יפה. התאהבתי בו מיד…
את מערכת היחסים המורכבת בינינו תיעדתי לפרטי פרטים ביומן משרדי של חברת מוטורולה.
35 שנים אחרי החלטתי להזמין אותו לחזור איתי אל הקשר בינינו (אל הרגעים הנעימים וגם אל אלה שהרבה פחות), לחשוף בפניו את היומן אבל גם לתעד את המפגש המחודש בינינו ואת מה שהוא מעלה ביומן משרדי עכשווי.
הוא הסכים.
מאת: מיכל דביר
ליווי אומנותי: נאוה צוקרמן, ארז מעין-שלו, איתי דורון
עיצוב תאורה: יאיר סגל
עיצוב סאונד: אייל שכטר
מוסיקה: REM
צילום וידאו: דניאל פייקס
צילום פלייר: אסקף אברהם
שחקנים-יוצרים: אייל שכטר, מיכל דביר

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי