לוח הופעות- The Royal Ballet – פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה – כרמןThe Royal Ballet - פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה - כרמן
The Royal Ballet - פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה - כרמן
The Royal Ballet - פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה - כרמן
The Royal Ballet - פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה - כרמן
The Royal Ballet - פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה - כרמן

משך: שעתיים, כולל הפסקה

 לראשונה בישראל. יצירת המחול החדשה "כרמן" מאת מאת הכוריאוגרפית ההולנדית הידועה דידי ולדמן בכיכובה של פרימה בלרינה בבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה. בהשתתפותם כוכבי הבלט דניס מטביינקו, ג'ייסון קיטלברגר, אריק ברהמניה וחנה אקהום.
 
מופע בכורה "כרמן" נערך באדינבורו, בירת סקוטלנד, בדצמבר 2021 ובהמשך, עלה בלונדון. לא היה גבול להתלהבות המבקרים הבריטיים. המוסיקה שתלווה את יצירת המחול הייחודית היא שילוב של מיטב הקטעים מתוך האופרה "כרמן" מאת ז'ורז' ביזה ומוסיקה מרגשת שנכתבה במיוחד על ידי מלחין ומוזיקאי בעל שם בינלאומי דייב פרייס.
 
בין האמצעים האמנותיים הבלעדיים במופע לצד כוריאוגרפיה יוצאת דופן – "חדר הירוק" שבו יושבים האמנים המגלמים את כרמן, חוסה, אסקמיליו ומיכאלה. הצופים צוללים לתוך חיי האמנים, לומדים על היחסים ביניהם, רואים את הצעד המשעשע בהפקה ומכירים מקרוב את כוכבת העל נטליה אוסיפובה.
 
נטליה אוסיפובה – סולנית ראשית בבלט המלכותי בלונדון מאז 2013. במהלך הקריירה היא מילאה תפקידים ראשיים באגם הברבורים, ג'יזל, היפהפיה הנרדמת, מפצח האגוזים ועוד. כרמן היא עבודה יוצאת דופן עבורה והזדמנות להיות במרכז מופע מחול מודרני.
הכוריאוגרפית ההולנדית דידי ולדמן – אחת הבולטות בתחום המחול העכשווי. דידי יצרה מופעי מחול ללהקות מובילות כגון הבלט המלכותי של בירמינגהם, הבלט הסקוטי, Les Grands Ballets Canadiens בלט גוטנבורג ואחרים.
דניס מטביינקו. סולן ראשי בתיאטרון האופרה והבלט בקייב ובתיאטרון הבולשוי. אחד הרקדנים הקלאסיים המוכרים בעולם.

עבודה אחרונה - להקת בת שבעהודיני - בלט בוחן את דמותו של אמן הקסמים והפעלולים אריק וייס, שזכה לתהילה תחת השם הארי הודיניפלמנקולאז' - להקת הפלמנקו הישראליתככה - להקת ריקוד קולבן דאנסשלוש מאת אוהד נהרין - להקת מחול בת-שבעLiving Room - החדר – יצירה חדשה מאת ענבל פינטואגם הברבורים - הבלט הישראלישלגיה ושבעת הגמדים - הבלט הישראלידון קישוט - הבלט הישראליתיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - מפצח האגוזיםסינדרלה - הבלט הישראלי לכל המשפחהתיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - אגם הברבוריםמרכוס אשלה - Amor y Tango